Sveicinām Mikija skoliņā!
Nodarbības
  • Sekojiet mums!
  • Facebook
  • Draugiem
  • Twitter

Par mūsu studijām un nodarbībām

Nodarbības un studijas notiek pēc Montessori programmas pamatprincipiem un pirmsskolas izglītības programmas. Bērnu grupiņas atbilstoši vecumam - no 1 g. līdz 2 g. - grupiņā līdz 8 bērniem; no 2 g. līdz 3 g. vecumam - grupiņā līdz 10 bērniem, no 3 g. līdz 5 g. vecumam - grupiņā līdz 15 bērniem. Nodarbības notiek katru dienu grupās un individuāli, atbilstoši katra bērna vecumam un saskaņā ar nodarbību grafiku. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram bērnam. Katru dienu bērniem ir kāda attīstības nodarbība: mākslas studija, mūzikas studija, deju studijas, vizuālās mākslas studija, sagatavošanās skolai, rotaļas. Vecāki var pieteikties papildus nodarbībām un speciālistu konsultācijām.

Katram bērnam tiek nodrošināta pieskatīšana, ēdināšana, izglītošana un laiks patstāvīgām spēlēm un mierīgai atpūtai. Draudzīgi bērnu dārza darbinieki un mājīgs mūsdienīgs telpu un dārza iekārtojums, kas papildināts ar bagātīgu rotaļlietu un mācību materiālu piedāvājumu, sniedz patvērumu, sākot no pašiem mazākajiem, līdz pat pirmsskolas vecuma bērniem. Nelielais mazuļu skaits rada iespējas vairāk laika pievērst katram bērnam individuāli, ievērojot viņa vajadzības.

Mūsu studijas un nodarbības

Mākslas studija

Mākslas studija
Mākslas nodarbības bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam. Zīmēšana, aplikācija, veidošana palīdzēs Jūsu mazulim iemācīties krāsas un formas, attīstīt centību un estētisko sajūtu. Strādājam ar dažādiem materiāliem, attīstīsim pirkstu muskulatūru. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodā. Katras nodarbības ilgums ir 45 minūtes.
Iepazīties

Mūzikas studija

Mūzikas studija
Pieredzējuši pedagogi iepazīstinās Jūsu mazuli ar pirmajiem mūzikas instrumentiem, iemācīs iepazīt flautas, klavieru, bungu un zvaniņu skaņas. Mācīsim dziedāt, klausoties bērnu dziesmas, mācīsim dejot, izmantojot muzikālās rotaļas. Nodarbību adaptācija jebkura vecuma bērniem.
Iepazīties

Deju studija

Deju studija
Deju nodarbības bērniem notiek no 2 gadu vecuma. Tās palīdzēs Jūsu mazulim iemācīties pirmos deju soļus, just savu ķermeni, stiprināt visas muskuļu grupas, attīstīt pareizu stāju, ķermeņa elastību, ritma izjūtu un koordināciju. Nodarbības sekmēs saskarsmi ar citiem bērniem, pašdisciplīnu, kas savukārt uzlabos bērna fizisko un intelektuālo attīstību.
Iepazīties

Vizuālās mākslas studija

Vizuālās mākslas studija
Bērnība ir īstais laiks, lai gatavotos visai turpmākajai dzīvei - tagad un uzreiz. Mūsu dzīve ir kā māja, kuras pamati tiek likti jau pirmajos augšanas gados. Laiks ir īpaši vērtīgs, jo bērnam interesē viss jaunais un nepazīstamais. Mācības var apgūt viegli, bez īpašas piepūles. Mākslas studijas nodarbības tiek balstītas uz teorētiskām, praktiskām zināšanām un pieredzi.
Iepazīties

Logopēda nodarbības

Logopēda nodarbības
Māksla pareizi un skaisti runāt ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Tieši tāpēc, ja bērnam ir runas attīstības traucējumi, vecāku galvenais uzdevums ir savlaicīgi vērsties pie kvalificēta bērnu logopēda. Mūsu speciālists veiks Jūsu bērna rūpīgu logopēdisko apsekošanu, izstrādās individuālu un efektīvu korekcijas programmu, kā arī sagatavos nepieciešamo vingrinājumu kompleksu.
Iepazīties

Sagatavošanās skolai

Sagatavošanās skolai
Lai, uzsākot skolas gaitas, bērniņam nebūtu grūtības mācībās, piemēram, neklibotu lasītprasme vai telpiskā uztvere, svarīgi ir pirmsskolas vecumā pietiekoši iepazīt apkārtējo pasauli ar rociņu palīdzību, attīstīt pirkstu veiklību. Bērna valoda atrodas pirkstu galiņos. Tieši tādēļ pirmsskolas vecumā, kad bērns attīstās visstraujāk, tiek pievērsta īpaša uzmanība rokas attīstībai.
Iepazīties

Bērnu pieskatīšana

Bērnu pieskatīšana
No 2013. gada 1.septembra par ikviena no pusotra līdz piecus gadus vecu bērna pieskatīšanu, kurš ir pieteikts pašvaldības bērnudārzā, bet kurš garās rindas vai citu iemeslu dēļ tajā netiek, ir pieejams valsts atbalsts, lai daļēji kompensētu vecāku izdevumus par privāto pirmsskolas iestāžu apmeklējumu. Par bērna pieskatīšanu valsts un pašvaldības atbalsts ir līdz 228 eiro mēnesī.
Iepazīties